Студреспубліка. Закриття сезону 2007


Закриття сезону відбулось як завжди з чудовими сюрпризами, морем позитивних емоцій та гарним настроєм всіх учасників і гостей фестивалю. Все розпочалось з приїзду відомого проекту „Шанс”, де ведучий Ігор Кондратюк, як завжди жваво і весело відбирав нові таланти усього Зоряного берегу та Студреспубліки в цілому.
Вечір-закриття продовжив конкурс „Перша леді”, який триває четвертий рік поспіль у рамках мультифестивалю Студреспубліки і викликав неабиякий ажіотаж, особливо у представників чоловічої статі. Під час виступу, претендентки на звання Першої леді, презентували одяг популярних українських модельєрів, зокрема вечірні сукні від Інни Черняк. У повітрі віяло гламуром і справжнім відчуттям краси!
Запрошені гості з Грузії „Diamonds”, відомі у Європі, порадували всіх гостей фрагментами з арій всесвітньовідомої опери „Notre-Dame de Paris” і багатьма іншими композиціями. Їхнє виконання, харизматична зовнішність, чисті оксамитові голоси, відчуття і переживання кожної пісні вразило всіх присутніх до глибини душі.
Почесним гостем на святкуванні закриття вже традиційно є Голова Українського фонду миру Людмила Супрун, яка протягом усього заходу була і головою журі конкурсу „Перша леді”, і активним учасником обговорення життя і діяльності Студентської репсубліки з молоддю, і вдячним глядачем усього феєричного дійства.
Закрив Студреспубліку-2007 Голова Народно-демократичної ліги молоді та всеукраїнського оргкомітету з проведення мульти-фесту Павло Вікнянський.
Гімн Студреспубліки було чути не тільки зі сцени, але і в кожному серці громадянина нашої держави. Розкішні феєрверки доповнювали відчуття свята, відчуття завершенності чогось важливого.
Фінал фестивалю був настільки дружній і теплий, настільки переповнений змішаними почуттями суму і радості, почуттями залежності від швидкоплинного часу, почуттями рухатись вперед і почуватись повноцінним громадянином Студреспубліки з правами і обов’язками, з бажанням перевернути світ, але змінити його на краще, бути собою, бути справжнім!

Інга Шакарян

P.S. Всім кіч :)

Bookmark and Share