Винесено рішення у справі голови Кіровоградської СМПУ Дмитра Сінченка


Як вже повідомлялось, Юрій Денисов обгрунтував свій позов тим, що, на його думку, Дмитро Сінченко поширив про нього недостовірну інформацію, образив його та принизив честь та гідність, змусив піти у відставку з посади голови комісії, завдав йому значної психологічної травми. Разом із тим, на думку пана Сінченка, сам пан Денисов був організатором «Матриці у ТВК», свідомо заважаючи Дмитру Сінченку виконувати обов’язки члена цієї комісії, через що останній був змушений відстоювати свої інтереси.

Судді винесли рішення: «У задоволенні позовних вимог громадянину Юрію Денисову відмовити». Але, швидше за все, пан Денисов планує оскаржувати рішення суду.

Коментуючи вердикт суду, Дмитро Сінченко зазначив: «Незважаючи на те, що Денисов – колишній суддя, можна пересвідчитись, що кругова порука у судах діє не завжди. Хоча, на жаль, практика винесення справедливих рішень ще не є достатньо поширеною в українських судах. Цей випадок є скоріш виключенням, ніж правилом. Тому треба докладати якомога більше зусиль для поширення такої практики – варто об’єднуватись у громадські організації. Адже моя участь у молодіжному громадському русі стала одним з вирішальних факторів під час винесення рішення у справі. Громадських організацій бояться тому, що вони здатні підняти багато галасу, навіть з приводу найдрібнішого питання, не кажучи вже про несправедливі претензії у судах. Тож об’єднуємось, бо разом ми сильніші!»Bookmark and Share