Волошин: Першим кроком стане захист молоді на пільгове кредитування


Перший закон, на прийнятті якого будуть наполягати молоді соціалісти в парламенті, стосується пільгового кредитування молоді. Про це заявив лідер СМС Денис Волошин.

"Невідкладними кроками СМС у Верховній Раді стануть: захист права молоді на роботу, якісна освыта, а також молодіжне кредитування. Відповідний законопроект уже поданий представниками СМС у парламенті", – сказав Денис Волошин.

За словами Дениса Волошина, Союз молодих соціалістів став гарним трампліном у кар'єрі для багатьох його представників.

"Союз Молодих Соціалістів – гарна кузня кадрів, як для СПУ, так і для всієї України. Юрій Луценко пересів у крісло Міністра внутрішніх справ із крісла голови СМС (хоча ми вважаємо, що потім він зрадив наші ідеали). Олександр Старинец став головою секретаріату фракції СПУ в парламенті, Євген Філіндаш – народним депутатом, Людмила Лукінова – заступником міністра молоді, спорту й туризму. У наших рядах виріс навіть 19-літній мер", – відзначив лідер СМС, підкресливши, що організації в найближчому майбутньому буде легше виконувати свою програму. Адже, вирішувати проблеми молоді набагато легше, коли представники СМС перебувають при владі.

Із приводу того, що на перший погляд програми інших політичних партій нічим не відрізняються від програми СПУ, лідер СМС відповів, що йому як представникові СПУ дуже приємно, що майже всі великі політичні партії України ліберальної напрямку (НУ, БЮТ, ПР) взяли на озброєння ліві ідеї й гасла.

"Це говорить тільки про ту надзвичайну популярність цієї ідеї в нашому суспільстві, що навіть ці політичні сили, що обслуговують великий капітал, використовують їх", - підкреслив Денис Волошин.

Джерело: Молодіжна правдаBookmark and Share