Віктор Янукович привітав переможців міжнародних учнівських олімпіад


За словами Глави Уряду, 25 медалей, які здобули українські учні цього року, є великою перемогою нашої країни, а також це великі особисті здобутки і, безумовно, здобутки вчителів, батьків і всіх, хто допоміг отримати переможцям олімпіад такий рівень освіти, який дав можливість вибороти їм ці медалі.

При цьому Віктор Янукович відзначив, що “рівень освіти, рівень розвитку нашої країни – все це, безумовно, оцінюється в світі і додає нашій державі більшої конкурентноздатності”. Вона отримує рейтингові оцінки з різних напрямків, які дають нам можливість, наприклад, здійснювати свою фінансову політику на світових фінансових ринках.

Водночас Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд робить все для того, аби “українська школа була такою, яка б давала належну освіту нашим дітям, щоб ми мали доступ до кращого світового досвіду, до кращих навчальних технологій, які дає можливість нам сьогодні комп’ютерна техніка, найсучасніші програми”. За словами Віктора Януковича, перші кроки до забезпечення такого рівня вже зроблено, оскільки стартував пілотний проект “Школа майбутнього”. Першу школу із запланованих у п’яти регіонах України відкрито цього року у Ялті.

Насамкінець Глава Уряду побажав молоді гарного навчального року, бути впевненими в собі, сильними, розумними і впевнено йти по життєвому шляху. “Безумовно, все, що ви робите сьогодні, - це наша надія, надія нашого покоління, що ви будете вже йти за нами, ви будете ще краще працювати, ви будете мати можливість зробити для держави набагато більше, ніж робимо сьогодні ми”, - сказав Віктор Янукович.

Bookmark and Share