презентації проекту „Мобілізаційна кампанія для молодих виборців Черкаської області”


Аби довести, що вибори – це не нудна втрата часу, в своїх друкованих матеріалах, які черкащани вже скоро зможуть побачити на вулицях міст, Коаліція знайомить молодь з 8-ма способами розважитися на виборах, наприклад такими:
- Запитай у голови комісії: „А за кого дають більше грошей?”
- Отримавши бюлетень покрути його в руках і запитай „А у вас є такий самий тільки з іншими кандидатами?”
- Визирни з кабінки і запитай „В когось є ще бюлетень, а то я свій уже використав?!”
Звичайно, що дані рекомендації слід сприймати з гумором, а не як інструкцію до дії. Однак ніхто не заважатиме вам трохи підняти собі настрій під час виконання громадянського обов’язку – призначити побачення біля кабінки для голосування або влаштувати із друзями справжній квест по виборчих дільницях. Хоча до самого волевиявлення треба віднестися дуже виважено.
До того ж, створено телевізійні ролики соціальної реклами – на них молоді люди грають в політичний пасьянс та роблять ставки на політичних перегонах.
Серйозно обговорити що таке Парламентські вибори і навіщо вони молоді за допомогою технології „вуличне телебачення” можна просто на вулицях 5-ти міст: Черкасах, Каневі, Смілі, Умані, Золотоноші. Так 7 вересня в Черкасах біля Будинку Торгівлі перехожі обговорювали такі питання як: варто чи не варто іти голосувати на виборах 2007? Чи залежить щось від нашого вибору? Чого чекає молодь від нової Верховної Ради? Яким має бути політик нового покоління? Чи готова молодь сама іти в політику? Як захистити свої виборчі права?
Фінансову допомогу на реалізацію проекту надав Благодійний Фонд National Endowment for Democracy.


З повагою,
Голова Координаційної Ради Феофілова В.В.


Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області МОЛОДА ЧЕРКАЩИНА
18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 187, к. 11; тел. (0472) 383878, e-mail: mch@majar.com, www.mch.ck.ua


Bookmark and Share