Петрівська: "Ми, українці, маємо своє майбутнє"


«Шановні співвітчизники! Від імені Українського Молодіжного Форуму, Асоціації молодіжних організацій України «Спектр», вітаю вас з відкриттям Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня!

Сьогодні, на першій сходинці формування та розвитку особистості у всій Європі стоїть пропаганда здорового способу життя та залучення дітей та молоді до фізичного виховання. Ми – європейська країна! Наш пріоритет – піклування про здоров’я людини, виховання успішного та здорового покоління, а значить забезпечення здорової української нації на багато-багато століть!

Молодіжні громадські організації всіх рівнів сьогодні беруть активну участь у розробці та проведенні соціальних програм, спрямованих саме на пропаганду здорового способу життя, профілактику негативних явищ та активне залучення до спорту. Ми вдячні уряду за підтримку наших ініціатив, за надання організаційної та фінансової підтримки для їх втілення, залучення до проведення державних програм тощо.

Держава, яка піклується про молодь має майбутнє. Слова, яким тисячі років сьогодні актуальні для нашої країни. Ми, українці, маємо своє майбутнє і майбутнє у України також є!

Ми, представники молодіжного руху України, впевнені, що наступний, Олімпійський тиждень, виховає у серцях тисячі тисяч юнаків та дівчат відповідальність за своє здоров’я, а значить – за здорове майбутнє та процвітання нашої великої української родини.

Безперечним є й той факт, що блага ініціатива Національного Олімпійського Комітету України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, підтримана Кабінетом Міністрів України, зародить наступного тижня майбутніх олімпійських чемпіонів України, результати та нагороди яких будуть гідні досягненням та пам’яті видатних українських спортсменів – олімпійців!

Тож, від імені організованого молодіжного руху, великий уклін ветеранам олімпійського спорту України за золоті сторінки історії спортивних досягнень України, щира подяка уряду та ініціаторам Всеукраїнського олімпійського уроку за опікування та турботу над дітьми та молоддю, побажання перемог і нових звершень у всіх сферах, і головне - корисного та цікавого Олімпійського тижня для всієї країни!

З повагою, Голова Ради АМОУ «Спектр», Заступник Голови Українського Молодіжного Форуму Євгенія Петрівська».

Джерело: Молодіжна правдаBookmark and Share