Кладовища відтепер будуть прибирати керівники вищих навчальних закладів І-ІУ рівня акредитації


Керівники вищих навчальних закладів І-ІУ рівня акредитації м. Києва будуть прибирати кладовища. Так "розпорядився" Омельченко. Більше керівникам навчальних закладів нічого робити ?

Текст розпорідження:
"КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
18.04.2005 №597
м. Київ

Про надання допомоги з благоустрою кладовищ міста Києва

Відповідно до статті З0 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Закону України "Про поховання та похоронну справу" та з метою утримання в належному стані місць поховань:

1. Районним у м. Києві державним адміністраціям:

1.1. надавати на постійній основі допомогу Головному управлінню ритуальних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо здійснення благоустрою місць поховань;

1.2. укласти угоди з керівниками вищих навчальних закладів Ї-ІУ рівня акредитації м. Києва щодо їх участі на громадських засадах студентів в забезпеченні підтримання у належному санітарному стані місць поховань згідно з додатком;

1.3. надавати відповідну допомогу вищим навчальним закладам, які виконують роботи із прибирання і благоустрою місць поховань та виділяти інструменти, обладнання, машини і механізми.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.05.2001 №923 „Про надання допомоги з благоустрою кладовищ міста".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Бідного В.Г.

Голова О.Омельченко

www.maidan.org.ua

Bookmark and Share