Голова Кіровоградської СМПУ відвідав форум молоді Донбасу


Уже традиційно цей захід зібрав на Донеччині активну молодь із різних областей України, а також представників сусідніх Росії та Білорусі. Під час проведення форуму відбулась низка заходів, серед яких зустрічі із представниками управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, дискусії й обговорення проблем молоді по секціях. Дмитро Сінченко взяв участь у роботі секції, яка досліджувала проблеми студентського самоврядування та генерувала комплекс пропозицій, спрямованих на інформування студентів вищів про діяльність органів студентського самоврядування їхніх закладів.

Окрім цього молодіжні активісти мали змогу відвідати місто Маріуполь Донецької області, прийняти участь у низці культурно-розважальних заходів.
У рамках заходу також відбулись відкритий молодіжний фестиваль молодіжної культури Донбасу «Нова хвиля», фестиваль молодіжної журналістики «Жми на Record».

Коментуючи подію, Дмитро Сінченко зазначив: «Форум значною мірою сприяв установленню нових контактів як з представниками різних областей України, так і з гостями із сусідніх країн. Дуже цікавою й важливою складовою заходу було неформальне спілкування, в режимі якого учасники мали змогу ближче познайомитись один з одним. Дуже хотілося б відвідати форум і наступного разу».
Bookmark and Share