Анатолій Гриценко: Президент України прийняв принципове рішення, що у нас буде професійна добровільна армія на рубежі 2010 року


Про це сьогодні, 5 вересня, на прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН заявив Міністр оборони України Анатолій Гриценко, відповідаючи на запитання щодо термінів переходу на контрактну армію в Україні.

Анатолій Гриценко також зазначив, що він зробить все необхідне, щоб це не було проблемою у відносинах з політичними союзниками блоку, який він представляє.

“Я знаю, що Юлія Володимирівна, коли була головою уряду, вона зобов’язалася і виконувала програму Президента України «Десять кроків назустріч людям». Так само вона зобов’язалася спільно з блоком «Наша Україна - Народна самооборона» виконувати положення цієї програми”, - наголосив Анатолій Гриценко.

Він також зазначив, що ця програма передбачає, що перехід на професійну армію відбудеться наприкінці 2010 року.

“ Я хотів би сподіватися, що у лідера БЮТ буде відповідальна позиція за виконання тих завдань, які ми спільно беремо на себе. Ми дійсно союзники на цих виборах і після завершення виборчої кампанії плануємо спільно утворити уряд. Оскільки уряд матиме єдину політику, а не кожного окремого блоку. Отже будь-які зобов’язання, які даються у ході виборчої кампанії повинні погоджуватися. І не тільки з політичною силою, а в цьому конкретному випадку коли мова йде про армію, вони безумовно і в першу чергу повинні погоджуватися з Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України”.

Міністр оборони України також наголосив, що Президент України не підтримує пропозицію відмінити призов наприкінці цього року.

Bookmark and Share