Анатолій Гриценко: Армія є більш безпечним середовищем, ніж суспільство


“За три роки один солдат загинув від дідівщини, і ті садисти-сержанти вже отримали 5 і 8 років”, - повідомив глава вітчизняного оборонного відомства.

Він підкреслив, що в Міноборони жоден факт порушень не приховується, а командири налаштовані на викорінення дідівщини взагалі.

Міністр оборони України також зазначив, що за 8 місяців 2007 року загинуло 57 військовослужбовців. З них тільки 12 загинуло на службі, а 45 – в позаслужбовий час: потрапили в ДТП, втопилися на пляжі або загинули внаслідок інших трагічних випадків.

“Армія є більш безпечним середовищем, ніж суспільство, адже, за статистикою, в армії на тисячу осіб реєструється вдвічі менше травм, ніж у цивільному житті”, – зазначив він.

Анатолій Гриценко запевнив, що в армії, завдяки організації і контролю командирів, люди менше хворіють, ніж у цивільному житті, також в Збройних Силах України значно менше дорожньо-транспортних пригод. Він зауважив, що згідно з даними правоохоронних органів кількість бійок по усіх Збройних Силах України, які нараховують близько 205 тисяч чоловік, сьогодні менше, ніж у радянські часи в одному розгорнутому механізованому полку.

Глава оборонного відомства закликав усіх політиків ставитись відповідально до проблем армії, оскільки військовослужбовці негативно сприймають “пусті” обіцянки, які нереально виконати.

Bookmark and Share