Проект освіти молодих журналістів “Медіа-Фест.ua”


Проект, підтриманий Фондом Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, відбуватиметься на факультетах філології та журналістики у двох вищих навчальних закладах України: Харківському національному університеті імені В.Каразіна та Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка.
В рамках проекту освіти молодих журналістів для 30 учасників з кожного вузу будуть проведені майстер-класи з основ журналістської майстерності, а також відбудеться серія стажувань студентів у місцевих медіа.
До участі у якості тренерів організатори планують залучити кваліфікованих практикуючих журналістів та представників журналістських об’єднань як з України, так і з закордону.
Серед партнерів проекту – Британська рада в Україні, Центр розслідувальної журналістики (Лондон, Англія), Інститут військового та мирного репортерства (Лондон, Англія), громадська організація “Спрангбрадан” (Стокгольм, Швеція), Київська незалежна медіа-профспілка, Молодіжний соціально-психологічний центр “Псі-Поліс” (Черкаси), молодіжна громадська організація "КРОТУС" (Львів), Інститут масової інформації (Київ), Академія української преси (Київ) та місцеві медіа у Харкові та Кіровограді. Проект реалізовується спільно з Харківською обласною молодіжною громадською організацією “Фундація Регіональних Ініціатив”.
Окрім тренінгової частини проекту та стажувань, учасники матимуть на меті випустити свої власні газети та подати їх на суд журі, яке і визначить кращих.
У фіналі проекту 10 переможців (5 з Кіровограду і 5 з Харкова) отримають можливість пройти 3-денне стажування у Львові в редакції газети “Експрес”, а також відвідати інші львівські видання.

Контакти:
Координатор проекту освіти молодих журналістів
“Медіа-Фест.ua” Акименко Олександр
8-066-945-52-12
akimenko@gmail.com
icq: 240202145











Bookmark and Share