Андрій Іллєнко: питання молодіжної політики є концентрованим виразом політики демографічної


«Для «Свободи» першочерговим питанням є питання збереження фізичного існування української нації, яке на сьогодні є під загрозою. В разі продовження існуючої ліберальної політики українська нація вимре до 2050 року. Тому питання молодіжної політики є концентрованим виразом політики демографічної.

Демографічна політика, в свою чергу, має два аспекти. По-перше, це радикальне збільшення народжуваності (нормою має стати сім`я з 3-5 дітьми), яке досягається боротьбою з наркоманією, алкоголізмом, тютюнопалінням, збоченнями, пропагандою здорового способу життя і традиційних сімейних цінностей, достойним рівнем життя і вирішенням житлового питання. По-друге, це боротьба з нелегальною міграцією, недопущення перетворення України на відстійник для нелегалів. Адже статистика вражає: за роки незалежності з України виїхало 7 мільйонів працездатних українців, в той час як в Україну в`їхали 7 мільйонів мігрантів з Третього світу.
Крім всього іншого, «Свобода» виступає за проведення люстрації, а отже робочі місця і посади на державній службі молоді буде забезпечено в достатній кількості».


Bookmark and Share