Іван Крулько: програма блоку „НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА” є цілком реалістичною до втілення


Презентуючи молодіжну складову передвиборчої програми блоку „НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА” він нагадав, що саме помаранчевими урядами після революції 2004-го року було впроваджено в життя цілий ряд положень сучасної молодіжної політики. А це і початок виплат допомог матерям при народженні дитини, і скорочення строку служби призовників з запланованою подальшою професіоналізацією армії, і початок роботи компенсаційної відсоткової програми для молоді, що вирішує житлову проблему тощо.

Щодо виборів 30 вересня, то Іван Крулько звернув увагу присутніх на те, що політика буде послідовною, але вже зараз присутні і кілька нових резонансних тез передвиборчої програми блоку:

- запровадження допомоги у розмірі 20 тис.грн. і соціальне житло для випускників ВУЗів, які працюватимуть не менше 3 років у сільській місцевості;

- обмеженян у розповсюдженні азартних ігор;

- заборона масової реклами алкогольних та тютюнових виробів, посилення відповідальності за продаж спиртного і цигарок дітям.

Навіть на круглому столі ці положення передвиборчої програми викликали бурхливе обговорення, але більшість присутніх погодилися з тим, що підняті питання є надзвичайно актуальними. Адже ініціатива блоку „НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА” щодо поєднання виплат допомог випускнику з наданням житла у сільській місцевості за умови збільшення окладу на додаткових 20% може і справді привабити молодь до роботи на селі вчителями, лікарями, працівниками культури і соціальної сфери.
Шодо механізму запровадження заборони на масову рекламу алкоголю і тютюну, то Іван Крулько зазначив, - „це досить реалістично зробити, прийнявши зміни до законодавства про рекламу”!


Bookmark and Share