2 % молодих сімей, які потребують житло, стали на чергу до фонду молодіжного кредитування


14 вересня в Ужгороді відбулася прес-конференція кандидатів до Верховної Ради від Партії національно-економічного розвитку України.

Голова партії Павло Матвієнко не зміг особисто прибути на Закарпаття, оскільки був відкликаний на Житомирщину, пояснили відсутність на прес-конференції попередньо анонсованого лідера.
В Ужгороді ж побували представники ПНЕРУ доктор економічних наук Василь Фурман (директор СК «Вексель») та голова Всеукраїнської молодіжної ГО «Козаченьки» Христина Стецька. Про ідеологію ПНЕРУ, яка полягає в тому, щоб «власними силами створити свій добробут», розповів керівник закарпатської організації партії Віктор Сідак.
Василь Фурман перерахував проблеми, які випали на долю України і запевнив журналістів, що до влади повинна прийти нова молода команда, щоб змінити ситуацію. Економіст переконаний, що вересневі вибори — не останні.
Проте вони дають нагоду попрацювати на імідж партії, вважає Христина Стецька. Вона повідомила, що партія отримала другий номер в бюлетені, тож виборці принаймні перечитають її назву. Щодо прогнозів соціологів, активістка ПНЕРУ вважає, що соцопитування — це незаконно. Бо людей позбавляють права вибору, нав’язуючи думку про лідерів перегонів.
Витягнути економіку з тіні через полегшення податкової системи — одне з основних завдань для української влади, вважає В. Фурман. Зокрема, він пропонує із 40 видів податків залишити лише один. Крім того, доповідач переймається проблемами забезпечення молоді житлом та стверджує, що сьогодні лише 2 % молодих сімей, які потребують житло, стали на чергу до фонду молодіжного кредитування. Отже, робить висновок доповідач, бюрократичні засади діяльності фонду не викликають довіри молоді.
Середню зарплату В. Фурман хоче збільшити до 4000 гривень. Як страховик, він навів результати досліджень, які свідчать про те, що страхуватися люди розпочнуть лише маючи місячний дохід від 5 тисяч гривень. У разі проходження до парламенту доповідач планує захищати національного товаровиробника (зокрема, висловився проти вступу до СОТ) та пенсіонерів. Адже молодим за нинішніх умов, з його слів, «не дай Бог бути пенсіонером».
Христина Стецька заявила, що жодна з партій не має у своїй програмі пунктів про захист прав дітей, оскільки політики «працюють на дорослу публіку, бо діти не голосують». Х. Стецька засвідчила, що медики розповіли їй про кризу розвитку українських дітей — 70 % випускників шкіл мають психічні відхилення. Зокрема, лікарі, з якими за словами Х. Стецької, вона спілкувалася, переконані, що у 30 % дітей наявна «легка форма дебілізму». Не підтримується в Україні й спорт, каже Х. Стецька, екс-чемпіонка світу з кікбоксингу (завоювала титул у 1993 році і досі від держави не отримала жодної винагороди за це).
Очолювана Христиною Стецька організація, за її словами, звертає свою увагу на учнів сільських шкіл і шкіл містечок. На Закарпатті відділення «Козаченьків» найактивніше діє у Великоберезнянському та Іршавському районах.
«Ми сильна команда економісті та банкірів, у наших списках дуже багато молоді», — заявив Василь Фірман. Так, партія має тісні зв’язки з Промінвестбанком, який за 12 років існування виділив понад 70 млн. грн. для шкіл, дитбудинків, різноманітних молодіжних програм.

Контакти:
Ірина Бреза, голова прес-клубу:
(0312) 61-24-79, e-mail: uzhgorod@cure.org.ua
Ужгородський прес-клуб реформ
вул. Собранецька, 3
тел./факс(0312) 61-24-79, (050) 906-48-26
e-mail: uzhgorod@cure.org.ua
http: uzhgorod.cure.org.ua


Bookmark and Share