ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC У ЛЬВОВІ НА ЩОРІЧНОМУ ФОРУМІ ВИДАВЦІВ


Метою проведення події було залучення молодих енергійних людей, що прагнуть розвиватися та робити зміни в цьому суспільстві на краще до глобальної мережі прогресивної молоді.

Адже AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна неполітична некомерційна організація що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 100 країнах світу та об’єднує 23 тисячі студентів в 110 унівеситетах. Керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

За допомогою численних міжнародних можливостей ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того, щоб вони могли робити позитивні зміни і тій сфері, в якій хочуть розвиватися.

Презентацію провели президент AIESEC у Львові Анастасія Авдєєва та віце-президент з фінасів Настя Борисенко.

За словами Анастасії, AIESEC –це та організація, що дає можливість бути Лідером! Людиною, яка не просто говорить про глобальні зміни, а Особистістю, що їх робить. Наша Організація як шведський фуршетний стіл, коже може підійти та взяти для себе те, що саме йому потрібно. І лише від тебе залежить, яким буде твій AIESEC досвід і ким ти станеш по його проходженні.

Презентації AIESEC також відбудуться 26 та 27 вересня в найбільших вузах Львова. Детальнішу інформацію можна отримати відвідавши сайт http://www.aiesec.lviv.ua та в вищих учбових закладах міста.

З повагою,
Віце-президент з маркетингових комунікацій AIESEC У Львові
Аляб'єва Наталія
mob.+380 97 330 31 90
mail to: nata.alabyeva@aiesec.net
nata.alabyeva@gmail.com
Bookmark and Share