Хто і що обіцяє молоді на виборах 2007?


Дуже цікаво було послухати представників партій.
Від БЮту був Євген Суслов голова молодіжки. У нього виступ містив такі речення: „Молодь має взяти під контроль владу”, „не завжди виконуються обіцянки”. Розповів про те що БЮТ підписав угоду про „студентське самоврядування” (типу реальне рішення проблем студентів). Висновок, загальні слова, нічого конкретного.

Наступним був Іван Крулько, голова „Молодіжного Народного Руху”, представляв НУ-НС. Він розповів, що саме завдяки першім крокам „помаранчевих” почалися рухи у цьому напрямі, саме від перших нововведень (зменшення строку служби, допомога дітям 8,5 тис. Грн..). У своєї програмі НУ пропонує збільшення коштів на наукові дослідження для молодих вчених дослідників, зменшити рекламу тютюну, алкоголю.
Під час виступу нашеукраїнця почалась дискусія між ним і представником ВО „Свободи” Андрієм Іллєнко, хто від кого залежить і хто ким фінансується.

Потім був виступ Андрія Іллєнко. Він розповідав про нелегальну міграцію ,про покращення морального стану суспільства, якими кроками треба підвищити народжуваність (заборона реклами тютюну, алкоголю, створення спортивних організацій із загальним дорученням дітей, забезпечення молодих сімей житлом, заборона азартних ігор, посилювання покарання за галтування продаж наркотиків, алкоголю, тютюну дітям).
Звичайно що радикальні націоналісти казали багато ефемерних та нереальних речей. Наприклад на мої запитання: якій механізм люстрації і за якими ознаками, показниками ви виключатиме людей із влади? Я отримав таку відповідь „Ми виженемо тих хто був в номенклатурі КПРС” „Люстрація – це правильний шлях, яким пішли всі Східноєвропейські народи”. А саме механізму я не побачив зі слів пана Андрія. Так само не почув як вони збираються боротися із хабарами у ВНЗ і підняти рівень профосвіти, щоб туди пішла молодь.

Але, але! На жаль, як би я не ставився до ВО „Свобода” я прийшов до такого висновку, що серед тих сил тільки вони мають більш менш зрозумілу та виразну програму ,вони чітко знають що робитимуть коли прийдуть до влади, чого не вистачає решті політичних партій і блоків.

Мені дуже сподобався виступ Андрія Іллєнко, енергійний, виразний, чіткий, заохочуючий, гарячий. Тобто з нього вийде оратор і полеміст, на відміну від його колег, яких я вчора побачив.
Велика подяка Сашку Солонтаю за організацію і запрошення на цій захід.Bookmark and Share