МОЛОДІЖНА ВАРТА: Аналізуючи програму блоку «Наша Україна – Народна самооборона» щодо молодіжної політики, Голова МНР І. Крулько звернув увагу, що «замість абстрактних гасел щодо вирішення проблем молоді, як це спостерігається в окремих партіях, блок «НУ-


І. Крулько презентував молодіжний аспект виборчої програми Блоку демократичних сил «Наша Україна – Народна самооборона» та проаналізував молодіжний спектр передвиборчих програм окремих політичних партій. «Є абсолютно справедливим, що ми обговорюємо програму Партії регіонів. Саме ця партія сьогодні є владою в Україні. Саме вона має можливість реалізувати свою програму, на відміну від інших політичних партій, які є в опозиції», - зауважив І. Крулько.


За словами І. Крулька, «передвиборчої програми Партії регіонів, яка сьогодні знаходиться при владі, свідчить, що їхні обіцянки в більшості випадків є не більше, ніж популізмом. ПР пропонує вирішити проблему житлового забезпечення молоді за кошти від проведення земельних аукціонів. Знаючи практику розбазарювання земель, в тому числі в м. Києві, де Партія регіонів бере безпосередню участь, видається малоймовірним, що такі аукціони взагалі будуть проведені. А якщо і буде зреалізована ця ідея, то аукціони перетворяться на чергову схему «прихватизація» земель «для своїх».


«Програма, яка була розгорнута досить серйозно після Помаранчевої революції – це компенсація відсоткової ставки за кредитами банків якраз з метою забезпечення молоді житлом. Найбільше кредитів було видано в 2005 та на початку 2006 років. Що сталося після приходу до влади Партії регіонів? Виплати за цими відсотками просто припинилися взагалі. Таким чином, та молодь, яка вже отримала кредити, змушена була зі своєї кишені відшкодовувати те, що мала заплатити держава, бо Партія регіонів припинила ці виплати. Це відповідь на питання, хто обіцянки виконує, а хто займається популізмом».


«Пам’ятаєте обіцянку Януковича в програмі його партії в 2006 році про те, що на весь рік він забезпечить пільговий проїзд на залізничному транспорті. Після своєї обіцянки він одразу скасував цю пільгу», - сказав І. Крулько.


Аналізуючи програму блоку «Наша Україна – Народна самооборона» щодо молодіжної політики, Голова МНР І. Крулько звернув увагу, що «замість абстрактних гасел щодо вирішення проблем молоді, як це спостерігається в окремих партіях, блок «НУ-НС» пропонує конкретні цифри, які детально обраховані і дуже легко проконтролювати виконання таких обіцянок».

На думку І. Крулька, «в програмі блоку «НУ-НС» привернута увага до найменш захищених верств молоді, зокрема студентів з багатодітних сімей, яким пропонується майже в 5 разів збільшити стипендію, і молодих спеціалістів, котрі працюватимуть у сільській місцевості. Якщо молода людина працюватиме на селі, то отримає не тільки соціальне житло, але й вигідну допомогу, яка стане доброю підпорою для облаштування житла».

Bookmark and Share