“МОЛОДІЖНА ВАРТА” в Житомирі: „Стукайте – і вам відкриють!”


13 вересня у прес-центрі Житомирської облдержадміністрації в рамках всеукраїнської громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА” пройшов круглий стіл «Вибори 2007: Хто насправді представляє молодь?». Організатором заходу виступила Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ), зокрема її всеукраїнський та житомирський міський очільники - Олександр Солонтай та Олександр Гінгізов.

На круглий стіл були запрошені представники усіх політичних сил. Не завітали обговорити участь молоді у виборчих списках політичних сил та молодіжну політику “регіонали”, соціалісти, комуністи, „народники”. Натомість тема обговорення круглого столу зацікавила представників місцевих організацій НДЛМ, “Батьківщини молодої”, Молодіжного союзу “Наша Україна” та ПОРИ.

Теми для дискусії були більш ніж актуальні. Адже зараз молодь знаходиться фактично на узбіччі політичного життя в країні. А як відомо, ніхто не турбуватиметься про покращення життя молоді, якщо вона сама особисто не не потурбується про вирішення власних проблем. В рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА” ФРІ спільно з багатьма іншими українськими громадськими та молодіжними організаціями визначила перелік найбільш наболілих молодіжних питань, які вимагають негайного вирішення. Вони стосуються абсолютно усіх областей України. Житомирський круглий стіл додав ще один аспект – це врегулювання вартості навчання для студентів-контрактників. Окрім того, учасники міркували над питанням, чи треба державі платити за велику кількість студентів, якщо потім багато з них працюють не за спеціальністю? Закономірно, що краще сплатити навчання тим, хто попередньо включений у список затребуваних спеціалістів.

Не менш проблематичним є питання участі молоді у громадському та політичному житті та її бажання щось робити, діяти. „Стукайте – і вам відкриють”, - закликав голова Житомирської міської ФРІ Олександр Гінгізов. На думку Олександра Гінгізова, треба наполегливіше відстоювати свою позицію: якщо постійно працювати на справу, результат не змусить себе довго чекати.

Bookmark and Share