Заступник голови СМПУ взяв участь у роботі Економічного форуму молодих лідерів


Захід проходив паралельно до Економічного форуму в Криниці і зібрав понад 150 учасників з 33 країн світу. Організаторами виступили Європейський будинок зустрічей фундації «Нові Став», Економічний Форум, Фундація розвитку системи освіти та програма Європейського Союзу «Молодь в дії».

Під час проведення Форуму учасники відвідували пленарні сесії Економічного Форуму в Криниці, спілкувались, обмінювались досвідом у сферах економіки, громадської діяльності тощо. Також перед учасниками форуму мали виступи колишній Президент Республіки Польща Олександр Кваснєвський, колишній Президент Республіки Кіпр Георгі Васос Васіліоу, колишній Президент Республіки Португалія Хорге Сампаіо, єврокомісари та представники інших європейських інституцій, віце прем’єр-міністри та міністри різних країн, керівники фундацій та бізнес-компаній.

Під час заходу Євген Блінов мав зустрічі із представниками польських громадських організацій, представниками політичних партій та співробітниками інституцій Євросоюзу. З багатьма з них було досягнуто домовленості про партнерські стосунки та подальше співробітництво.Bookmark and Share