Представники Херсонської обласної організації СМПУ провели круглий стіл


У заході взяли участь заступник начальника міського управління з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Гречишкін, студенти, викладачі вищих навчальних закладів міста Херсон, представники національних меншин, товариств національних меншин, що мешкають на території Херсонської області.
Ключовою тезою круглого столу було те, що реально діючих організацій, які мають відношення до проблем національних меншин, у місті Херсон існує близько десяти, але вони майже не співпрацюють одна з одною, не реалізують спільних проектів. Тому завданням круглого столу було об'єднання та налагодження подальшого координування роботи різних общин і товариств національних меншин.

У результаті обговорення пропозицій різних заходів було схвалено ініціативи Віталія Гапонова. Здебільшого вони стосуються організації у місті Херсон фестивалю української народної творчості і творчості національних меншин. Також було запропоновано провести тренінги з формування толерантного відношення до представників інших національностей для школярів.

Юрій Гречишкін від імені міської влади запропонував свою допомогу у реалізації запланованих заходів і наголосив, що будь-які пропозиції громадських організацій будуть підтримані владою.
Bookmark and Share