Ми - частина природи!


Не зважаючи на вже осінню погоду, діти отримали цікаву екскурсію та дізнались багато нового про рослинний світ України та світу, ознайомились з різноманіттям дерев в дендраріумі парку, побачили екзотичні рослини та плоди в Оранжерейному комплексі Ботсаду, а також відвідали виставку квітів, яка проходила на той час у Ботанічному саду. Після прогулянки вихованці дитячого будинку та активісти Форуму організували невеличкий пікнік, під час якого для закріплення отриманих знань кожна дитина отримала в подарунок цікаву ілюстровану енциклопедію «Зелена планета», в якій можна знайти відповідь на будь-яке запитання щодо природи нашої планети!

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку Американським Радам в Україні, які підтримали даний проект, працівникам Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка за пізнавальну екскурсію, ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго», Бугаю Володимир Анатолійовичу за допомогу в організації заходу та видавництву «Махаон» за енциклопедії для дітей.
__________________
Активісти Форуму відвідують своїх маленьких друзів у сиротинцях, інтернатах та будинках сімейного типу по всій Україні. Уваги та тепла цим дітям ніколи не буде забагато! Тож Форум молодих лідерів України звертається до всіх небайдужих активно приймати участь в ініціативі Форуму під гаслом: "Стань дитині другом!"

Якщо у Вас є бажання та трохи вільного часу - завітайте одного з найближчих до Вас дитячих закладів (зверніться до Секретаріату і ми допоможемо Вам з пошуком та контактами). Ви можете почитати дітям книжку, погратися з ними, організувати пікнік чи екскурсію, тощо. Ваша допомога у вихованні цих дітей, їх соціалізації та розвитку є неоціненною! Вас завжди будуть раді бачити у таких дитячих закладах, особливо не сімейного типу.

Форум молодих лідерів всіляко сприятиме та допомагатиме в реалізації подібних заходів. Також Форум регулярно інформуватиме Вас про події у рамках цієї ініціативи, нові ідей наших учасників. З будь-якими запитаннями, ідеями чи пропозиціями щодо ініціативи "Стань дитині другом!" чи конкретних заходів у її рамках Ви можете звернутися до Людмили Логуш, координатора напряму «Благодійництво та меценатство» за тел.: 230 97 60(61) або електронною адресою: lyudmyla.logush@fmlu.orgBookmark and Share