Студенти США та України будували телеміст


Роль молоді у встановленні та розвитку демократії в державі обговорили українські та американські студенти під час спільного телемосту, який відбувся у Посольстві США в Україні.

У дискусії взяли участь студенти Українсько-американського гуманітарного інституту "Вісконський міжнародний університет (США) в Україні", Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, Київського лінгвістичного університету та студенти американського університету (American University), що в Вашингтоні.

Студенти обговорили результати президентських виборів в Україні та США, їх вплив на демократичні пріоритети двох країн, спробували проаналізувати роль візиту Президента України Віктора Ющенка до США, його значення на подальший розвиток відносин між Україною та США, проаналізували переваги та недоліки американської та української систем освіти.

Українську молодь, як виявилося під час телемосту, насамперед цікавить розвиток демократії в США та ставлення американських студентів до подій в Україні, пов’язаних із президентськими виборами 2004 року.

Американські студенти відзначили наближеність української демократії до тієї, яка має бути в справжньому демократичному суспільстві. За їх словами, американська молодь уважно спостерігала за подіями в Україні та вболівала за учасників "Помаранчевої революції".

На прохання студентів США представники української сторони поділилися власними враженнями, отриманими під час демократичних перетворень в Україні, а також відзначили важливість проведення подібних дискусій для набуття досвіду та встановлення ефективної співпраці між студентами обох країн.

Bookmark and Share