Перша благодійна акція в Богородчанському районі


Актуальність даного заходу у тому, що він привертає увагу молодих людей та суспільства до проблем дітей з особливими потребами, допомогти їм реалізувати свої навички та вміння.
Проект «Молодь – дітям Богородчанщини» спрямований на вирішення проблеми створення належних умов для творчого та інтелектуального розвитку дітей з особливими потребами.
В ході реалізації проекту передбачається проведення інформаційно роз’яснювальної роботи серед населення, проведення благодійних заходів та проведення виставки творчих робіт дітей з особливими потребами.

В неділю 16 вересня в с.Іваниківка відбулася перша така благодійна акція.
Метою акції було залучення ресурсів громади (молоді) до вирішення проблем дітей з особливими потребами, підвищити рівень соціальної захищеності, адаптації та рівності можливостей дітей з особливими потребами.
Понад 100 жителів сіл Іваниківка, Забережжя та Похівка, з яких більшу частину складають діти прийшли підтримати своєю увагою дітей-сиріт та з особливими потребами Богородчанського району.
В рамках акції відбулася виставка творчих робіт «Світ – очима дітей. Свої творчі роботи представили на виставку діти Іваниківської ЗОШ (кращі з робіт будуть відзначені на підсумковій акції в Богородчанах).

Молоді Іваниківчани (Н.Олійник, С.Матієшин, Т.Павликівський, Х.Яковів) організували для дітей і всіх присутніх концертну програму, яка перепліталася з цікавими конкурсами для дітей.
Реалізація зазначених заходів сприятиме підвищенню свідомості населення до проблем, які є важливими не лише для окремих сімей, але й для всього суспільства, підвищить рівня соціальної захищеності, творчий, інтелектуальний потенціал дітей з особливими потребами.

В ході проведення акції було зібрано кошти, які перераховані на благодійний рахунок на підтримку дітей-сиріт та дітей з особливими потребами Богородчанського району.

Наступна благодійна акція відбудеться 7 жовтня 2007 року в с. Старі Богородчани.

Bookmark and Share