МЦПІ за чисті вулиці Києва!


"Зверніть увагу на мусор, який залишається на вулицях Києва після проведення так-званих наметових агітацій! Заборона Київського міського голови нарешті дозволить звільнити тротуари для можливості вільного пересування киян, а не "пролазання" крізь хащі наметів БЮТ, ПР та НСНУ", - заявив сьогодні директор МЦПІ Михайло Шкурін.

За словами Михайла Шкуріна, якщо якась політична сила і хоче проводити агітацію, то хай це робить, цивілізовано, так як у Європі, але ні в якому разі не засмічувавши столичні вулиці.

"Я не здивуюся, якщо після цього рішення Київського міського голови, деякі молодіжні громадські організації почнуть вимагати у Леоніда Черновецького відміни заборони на розміщення наметів. Я розумію, це їх гроші. Заробивши на цих позачергових виборах, вони почнуть готуватися до нових виборів. Це замкнуте коло", - підкреслив директор МЦПІ.

Молодіжний Центр політики та інформації закликає політичні сили до проведення чистих виборів, без використання агітаційних наметів у столиці України. МЦПІ за чисті вулиці Києва!

Прес-служба МЦПІBookmark and Share