Шановне українство !


14-го вересня Комуністична партія України, „общественно-патриотическое движение „Родина” і решта ненависників нашої Батьківщини встановили у місті Сімферополі на Радянській площі ганебну скульптурну композицію під назвою „Выстрел в спину”. Монумент „прикрашає” надпис: „В память о жертвах советского народа, павших от рук пособников фашистов-вояк ОУН-УПА и других коллаборационистов”.

Для нас, української молоді, залишається незрозумілою політика замовчування державної влади, на встановлення подібних „пам’ятників” героям, що визволяли нашу країну від загарбників і катів. Чому у Німеччині німці не встановлюють подібну споруду „жертвам об’єднання німецьких земель Бісмарком”, яке за словами канцлера проводилось „залізом і кров’ю”? Де ви в Італії знайдете скульптуру, яка звинувачує Джузеппе Гарібальді і рух „Рісоржименто” у колабораціонізмі? Чи чули ви, щоб шотландці називали Роберта Роя Макгрегора (більше відомого як Роб Рой) зрадником „британської єдності” і „канонічного союзу” із Англією? Такої ганьби, сорому і приниження не знає жодна нація у світі. Чому ж ми – українці, дозволяємо подібне робити на своєї власній землі де ми господарі і пани?

Вчинок Комуністичної партії України, „общественно-патриотического движения „Родина”, безумовно, є зневагою історії України і провокацією напередодні святкування 65-річниці створення Української Повстанської Армії і вшанування постаті генерала-хорунжего УПА Романа Шухевича.
Спілка Української Молоді в Україні закликає всі українські національно свідомі сили об’єднатися задля запобіганню подібних злочинів і спільно з нами вимагати від представників влади в Україні:
- Перевірити законність встановлення антиукраїнської споруди;
- Перевірити об’єднання, партії, організації, які брали участь у встановлені монументу на законність їхньої діяльності;
- Покарати осіб, що були причетні до цієї „справи”;
- Висловити офіційну точку зору влади з цього приводу;
- На державному рівні провести низку заходів і законодавчих ініціатив для запобігання подібних акцій з боку українофобів, що мешкають на території України.

Ми віримо, що консолідація україноцентричних сил і своєчасна реакція держави з цього приводу, забезпечить відсутність у майбутньому злочинної діяльності антидержавних сил

Голова КМО СУМ в Україні
Олег Юрченко


Bookmark and Share