Атепалихін: Демократичний Альянс приречений стати лідером молодіжного громадського руху


- Професійний підхід до справи, яку робить колектив ДемАльянсу, а також гучні та цікаві проекти в рамках діяльності організації, не залишали мені варіантів, крім зваженого рішення щодо вступу до лав ВМГО «Демократичний Альянс». Мотив в тому, щоб бути серед інтелектуальної молоді України.- Наскільки громадсько-активною була ваша позиція в минулому? (мова про участь в організаціях, громадських заходах)?

- Моя громадська активність почалась у 2001 році зі Школи молодо Лідера, де я зрозумів необхідність бути соціально розвинутим елементом суспільства.- Правління організації призначило вас відповідальним за правові питання. У вас є відповідний досвід і знання?

- Перш за все дякую Правлінню. Я маю досвід роботи у громадських організаціях більш ніж 8 років в різних сферах діяльності та з різними проектами. Щодо правової досвідченості, хочу запевнити, що маю за плечима 2 роки роботи на посаді Виконавчого директора ВГО «Асоціація правників України», де стикався з правовими питанням громадської організації. На сьогодні я працюю у сфері юриспруденції - юристом в юридичної компанії «Гарантія», де відповідаю за питання корпоративного права, судової практики та нерухомості.- Які головні завдання ви визначаєте для діяльності у правовому напрямі організації? Є бажані результати, яких хотілося б досягнути?

- Коли я працюю над будь-яким питанням, я з самого початку намагаюсь систематизувати те, що потрібно зробити. Такі моменти є і в роботі з питаннями ДемАльянсу. Завдання є, і думаю вони на першому етапі полягатимуть у правовому супроводженні усіх документів організації.- Як ви розцінюєте перспективи організації в молодіжному громадському русі?

- Якщо говорити про перспективи, то слід зазначити, що вони були, є та будуть, бо Правління Демократичного Альянсу є настілки харизматичним та професійним, що організація приречена стати лідером молодіжного громадського руху!Bookmark and Share