КРЕМЕНЧУК: акція "Рік РОЗЧАРУВАНЬ"


Незалежними експертами, аналітиками та соціологічними службами третього сектору, відзначається недовіра та розчарування громадян України, як у вітчизняних політичних силах найрізноманітнішого ґатунку – від правого до лівого боку спектру, – так і в особистостях їхніх лідерів. Особливо такі негативні суспільні настрої зросли з початком, та поглибилися впродовж політичної кризи весни-літа нинішнього року. Відповідно, вони не могли не позначитися й на настроях виборців напередодні проведення позачергових парламентських виборів 30 вересня 2007 року.


Для технічного здійснення цього заходу ініціаторами виготовлені спеціальні скриньки для зданих партквитків та пояснювальних записок, які мають бути опечатані в присутності представників громадськості та засобів масової інформації.

Сьогодні скриньки розміщенні по офісам міських ЗМІ Кременчука, а саме:
1. газета "Автограф", вул. 1905 року, 27;
2. газета "Телеграф", вул. Шевченка 50а;
3. газета "Вісник Кременчука", ул.Жадова, 12;
4. Кременчуцька теле-радіо компанія, вул.Жадова, 12.


За задумом організаторів акція триватиме по 25 вересня. Цей день визначено останнім по вкиданню партійних квитків у скриньку. Скільки саме кременчужан позбавилися партійності організатори пообіцяли розповісти на спеціальній прес-конференції.

Ініціатори акції звертають увагу представників міських засобів масової інформації на непричетність до неї жодної політичної сили і запрошують всі засоби масової інформації стати співорганізаторами акції та на некомерційній основі розмістити інформацію про акцію„Рік РОЗЧАРУВАНЬ”.

Громадська думка має бути не лише вільною, а й усвідомленою!

Зробимо її такою за допомогою механізмів відкритого суспільства!


Громадська організація „Комітет виборців України”
Громадська ініціатива „Свідомий вибір”Bookmark and Share