МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь повинна нагадати про себе, вимагати точних відповідей і конкретних справ


На круглому столі було присутні організації, серед них Міжнародна козацька організація Козацтво Запорозьке, Молодіжна громадська організація «Нова хвиля», Молодий Народний рух та представники ЗМІ. На жаль представники партій проігнорували захід, чим і показали своє ставлення до проблем молоді.

Переглянувши виборчі списки учасники круглого столу дійшли до висновку, що найбільший відсоток молоді у громадянській партії «Пора» (71%), а найменший у Партії регіонів (12,5%). Значне зрушення зробила СПУ, де відсоток молоді зріс на 10,7%, але все ж таки це малий відсоток.
Загальний висновок Збільшити кількість молоді в виборчих списках шляхом підвищення політичної активності молоді та активізації її участі в партіях.

Учасники круглого столу обговорили між собою 50 найактуальніших питань і спробували знайти спільне вирішення проблеми.

Середина Олена голова МГУО «Нова хвиля»: «Я вважаю, що політики зараз переймаються лише своїм місцем у ВР, вони не думають не лише про молодь, але й про всіх інших українців. Згадують лише під час вибрів».

Мясников Олександр голова «Молодий Народний рух: «Перш за все як можна допомогти молоді, коли вона не дружня і не готова підтримати один одного. При зверненні по чиюсь допомогу завжди лунає: «А яка користь нам з цього буде?» Треба об’єднуватись і тоді ми будемо «сильними»2.
Мілитинський Григорій генерал козацтва Запорозького : «Ви подивіться, хто зараз з молоді сидить в парламенті: діти політиків або їх близьки родичі. Ви молоді, розумні ви повинні обдумати те, як найбільше молоді залучити до виборчих списків адже від цього залежить майбутнє молоді і України»

Кууск Ганна голова КМО ВМГО ФРІ : «Залучити то треба, але… по-перше, треба, щоб людина була віддана своїй країні тобто була патріотом; щоб була активною, а у сучасної молоді рівень активності, на жаль, знижується і багато хто не є політично грамотним. Для вирішення молодіжних питань треба шукати саме тих, хто зможе відстояти свою думку, а не змінювати її, якщо цього забажає хтось інший.

Держава приділяє небагато уваги проблемам молоді. Молодь повинна нагадати про себе. Повинна вимагати точних відповідей і конкретних справ, які будуть дійсно виконані і проконтрольовані. Ось тоді, можливо ми і побачимо якийсь результат».













Bookmark and Share