Анатолій Гриценко: В окремих областях, очікуючи обіцяного скасування призову, хлопці вже ховаються від військкоматів


“І це вже стає серйозною проблемою. Так, у Шостці на Сумщині було надіслано призовникам 300 повісток, а до військкомату з’явилося лише 10 чоловік. Це 3%! Такого ніколи не було”, - наголосив Міністр оборони України.

Він також додав, що поки лише іде дискусія про терміни відміни призову, але діє чинний закон про військову службу, і його треба виконувати. З іншого боку, починають хвилюватися солдати, які сьогодні служать в армії і повинні звільнятися в жовтні -листопаді.

Як зазначив глава оборонного відомства, до нього звертаються стурбовані батьки, питають: чи не продовжать строкову службу для їхніх дітей, коли ніким буде комплектувати армію? Адже вони знають, що Президент України має право на півроку продовжити термін строкової служби за виняткових обставин.

“Хочу заспокоїти людей: все буде в порядку, буде плановий новий призов, так само як не буде затримок зі звільненням цієї осені – усі хлопці до кінця листопада будуть вдома, а значна частина – ще раніше”, - підкреслив Анатолій Гриценко.

Bookmark and Share