В Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась презентація книги "Розсекречена пам'ять. Голодомор 1932-1933 років в Україні в документах ГПУ-НКВД"


Знайомлячи присутніх з книгою “Розсекречена пам’ять”, Валентин Наливайченко підкреслив: “Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій не може бути”. “Українська спецслужба розкриває для української громадськості та світової спільноти усі наявні у неї архівні матеріали з цієї тематики і закликає до співпраці дослідників, істориків, студентів та усіх небайдужих громадян”.

Директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський наголосив, що ця книга стала черговим етапом роботи, спрямованої на поширення в Україні та за кордоном об’єктивної інформації про Голодомор як Геноцид Українського народу.

Представник фонду “Україна–3000” проінформував українське студентство, що це вже 5 книга, видана в рамках програми “Уроки історії: Голодомор 32-33 рр.”, яку проводить благодійний Фонд.

За рішенням Служби безпеки України та фонду “Україна–3000” до бібліотеки Київського інституту міжнародних відносин безкоштовно передано необхідну кількість книжок. Як наголосив Леонід Губерський, книга “Розсекречена пам’ять. Голодомор 1932-1933 років в Україні в документах ГПУ-НКВД” буде включена до навчальної програми інституту.

Bookmark and Share