Звернення ГО ”Чиста Україна” до ГО “Братство” п. Корчинського


Зважаючи на те, що “Чиста Україна” ставить за мету всебічний розвиток молодої особистості, постійну турботу про здоров’я населення, прагне сприяти фізичному розвитку молоді, проводити інформатизацію щодо проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми репродуктивної функції населення та культури сексуальних відносин, ми виражаємо глибоке занепокоєння з приводу недостатньої обізнаності молоді ГО “Братства” із вищезазначеними питаннями.
Тому спеціально для “Братства” п. Корчинського роз’яснюємо:
Презерватив – предмет інтимної гігієни, що застосовується для слідуючих цілей:
• Запобігання небажаній вагітності;
• Захист від венеричних захворювань.

Маємо надію, що наступного разу, купуючи вищезгаданий засіб, активісти “Братства” досконально вивчать мету та спосіб застосування презервативу.
Сподіваємося, що всі терміни, використані у даному зверненні “Братству” відомі, в противному випадку радимо зазирнути до словника.
Також хочеться вірити, що в подальшому активісти “Братства” не будуть вдаватися до нецільового використання вищезгаданого засобу.

Примітка: венеричні хвороби – це хвороби, що передаються статевим шляхом.

З повагою ПОО ГО “Чиста Україна”
____________________________________________________________
27.04.05 “Чиста Україна” знову мала “конструктивну” дискусію. Цього разу мило поспілкуватися з нею виявило бажання так зване “Братство” п. Корчинського. Вони вирішили рано вранці побажати мешканцям наметового містечка вдалого дня. А заодно і засвідчити свою повагу голові організації “За права і свободи полтавської громади!”, народному депутатові Миколі Георгійовичу Кульчинському. “Чиста Україна” розуміє, що “братчикам” неймовірно важко затямити таке рідкісне для України ім’я та по-батькові, тому мешканці містечка терпляче прослухали їхні намагання звернутися до п. Кульчинського на кшталт: Григорович, Гриегорович, Геіоргович... Єдине, що “Чиста Україна” зрозуміла з їхнього монологу, було те, що п. Кульчинський користується безмежною повагою серед “Братства” і тому вони з безмежною турботою давали йому поради і прагнули наставити його на путь істинний. Давши купу духовних заповітів, напевно, від п.Корчинського, із почуттям виконаного обов’язку гості пішли. Щойно мешканці наметового містечка пожалкували, що шоу скінчилося, як вони отримали несподіваний подарунок. Двоє активістів “Братства”, що залишилися біля наметів з виглядом “погулять как-будто вышли”, жбурнули на стіл чорний пакет. Розірвавшись від удару, пакет показав своє наповнення. Ним виявився презерватив, заповнений незрозумілою сумішшю, що обляпала мешканців наметів та їх папери. Також під удар
речовини потрапила одна журналістка. Правоохоронці затримали нападників, при цьому “братчики”, яких вели до машини, велично співали, здається, свій гімн. Речовину взяли на дослідження, а плями від неї ще довго псуватимуть тротуар біля мерії і залишаться бойовими слідами на одязі мешканців містечка. Останні подали заяву до обласної прокуратури.
Заступник голови ПОО “Чиста Україна” Жуковська Ольга (Рошен) 8-097-9505268
Свідок описаного теракту Герасименко Олександра (Хоббіт)

Bookmark and Share