ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЕКСПЕРТИ З ВИБОРЧГОГО ПРАВА...


Сьогодні, напередодні виборів різні кола активно використовують, зловживають та спекулюють ідеями щодо доступу громадян до виборчих прав.

Великий наголос робиться на тому, що люди будуть позбавлені права голосувати через махінації зі списками, проблемами з голосуванням за кордоном, питаннями реєстрації осіб, що повернуться в Україну за 3 дні до виборів.

Водночас, сотні тисяч виборців в Укураїні елементарно позбавлені права проголосувати, оскільки працюють далеко від місця власної реєстрації. Система реєстрації передбачає оформлення документів на якусь відповідну адресу. При цьому і внутрішньоукраїнським заробітчанам, і студентіам, і інші категоріям реєструватися елементарно нема де, оскільки у кращому випадку вони мають винаймуване житло, господарі якогоі слухати бояться про такі варіанти.

Вражає інше, цю проблему старанно обходять увагою абсолютно усі політичні сили. Це зайвий раз доводить, що саме вона є нагальною і реальною, для вїї вирішення треба реально праціювати. А от головсування на дому та за кордом – це теми для професійної спекуляції.
Оскільки саме неможливість для громадянина України голосувати за місцем перебування є ганебним порушенням права на вільне волевиявлення та свободу пересування, ми чекаємо на відповідну реакцію влади, політичних сил та громадськості щодо обговорення шляхів вирішення проблеми.


Голова осередку Антон ВАСИЛЕНКО

Уповноважений представник
МГО “Молодіжний рух “МОДОС”
У м. Києві Василь СВІТЛИЧНИЙ

МОЛОДІЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “МОДОС”
Київський міський осередок
а/с 489-в, м. Київ – 1, 01001
тел.: + 38 (098) 315-03-33, +38 (097) 380-64-86
е-пошта: modos.org@gmail.com, інтернет-представництво: www.modos.at.uaBookmark and Share