У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ МОЛОДІ УКРАЇНИ „МОЛОДІЖНА ВАРТА”


У рамках кампанії був проведений моніторинг усіх виборчих списків партій та блоків, які змагаються за місця у Верховній Раді VI скликання щодо наявності молодих кандидатів та обговорено їхню якістю. Так само прискіпливому аналізові були піддані передвиборчі програми усіх політичних сил стосовно врахування інтересів молоді. Результати досліджень були презентовані на двох Всеукраїнських круглих столах „МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ”, що відбулися 5 та 12 вересня у Києві.
Наступний етап кампанії, який триває і зараз, - проведення регіональних круглих столів у містах Суми, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Львів, Сімферополь, Івано-Франківськ, Кременчук, Чернігів, Луцьк, Полтава, Харків, Донецьк, Луганськ, Херсон, Одеса, Миколаїв, Кіровоград, Коломия тощо. Основна мета - обговорення „молодіжного” аспекту цьогорічних виборів за участю політиків, лідерів молодіжних, громадських організацій, органів студентського самоврядування, експертів та журналістів, а також поширення 50-и найактуальніших питань молоді, що були підготовлені експертами кампанії.
На підсумковому форумі „МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” у Києві представники десятків молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування і просто активної молоді, які долучилися до проведення кампанії, підіб’ють підсумки, а також спробують дати відповідь на запитання „Які обіцянки були дані під час цьогорічних виборчих перегонів молодим людям?” та „Чи зможе реально громадськість України домогтися виконання передвиборчих зобов’язань, що були дані політиками молоді?”.
Саме в цьому контексті на форумі буде презентовано кампанію громадських організацій „Молодь за вами спостерігає!”, яка розпочнеться після виборів 30 вересня та матиме на меті за допомогою громадського контролю та тиску змусити політиків втілити в життя передвиборчі обіцянки.
Також у програмі форуму:
– дебати на тему „Чи варто молоді йти голосувати?” (будуть висвітлені всі „за” та „проти” участі молоді у позачергових виборах 30 вересня 2007 року до Верховної Ради);
- презентація дослідження „Обіцянки для молоді України, що були дані політичними партіями під час виборчої кампанії”;
- обговорення та прийняття резолюції-вимог до Верховної Ради наступного скликання.
Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до активної роботи у форумі! Початок роботи форуму – 12.00, 26 вересня 2007 року. м.Київ, вул. Кутузова, 8, (3-й поверх, актова зала (метро Печерська)
Прес-служба ВМГО ФРІ
Наталія Тернавська
+380509675094
fri@poshta.org.uaЗапрошуємо взяти участь у форумі молоді України

Ми знаємо:
- що наобіцяли політики під час виборів;
- чого чекати українській молоді від наступного парламенту;
- як змусити політиків виконати свої обіцянки;
- які акції будуть проводитися молоддю після виборів
Приходь і дізнайся!
- Ти молодий?
- Тобі небайдужа доля країни?
- Ти хочеш стати на варті відповідальності та виконання обов’язків влади перед молоддю?
- Ти хочеш діяти вже сьогодні?

Приходь і дізнайся:
- Хто завтра керуватиме Україною?
- Яке місце займає молодь у програмах партій?
- Які вимоги молоді до влади?
- Як ти можеш захистити власні інтереси?
ПРИЄДНУЙСЯ !

Місце проведення:
м.Київ, вул. Кутузова, 8 (3-й поверх, актова зала (НАН України)
Час проведення: 26 вересня 2007 року, 12.00 - 16.00
Кількість учасників – 220 осіб
Кожен учасник отримає пакет документів кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА”

Реєстрація на форум:
електронною поштою – fri@poshta.org.ua або мобільним телефоном – 80509675094 (надішли смс, і ми зателефонуємо)

Оргкомітет Форуму

p.s.
Нас, молодих українців, – 15 мільйонів! Це третина громадян України. Партії, на жаль, добровільно не хочуть вирішувати проблеми молоді. Ми вимагаємо відповідної уваги політиків до молодіжних питань!
Кампанія „МОЛОДІЖНА ВАРТА” – це систематизоване формулювання вимог молодіжної політики вже сьогодні. Ми проаналізували списки і політичні програми партій-учасників позачергових виборів до Верховної Ради 30 вересня 2007 року.
Bookmark and Share