У Луганській області триває акція «Вибори породжують паразитів»


Луганські махновці побували також у Молодогвардійську й Краснодоні в переддень святкування 65-річчя підпільної організації «Молода гвардія». Вони стверджують, що тепер у всіх містах області з'явилися активісти підпільного угруповання СТАН, які подібно до молодогвардійців стали на шлях боротьби за волю Луганщини й усього народу!

«Капіталізація ідеології затверджує владу грошей, буржуазні клани створюють видимість демократичних перетворень, вибори ні до чого не ведуть, тому що насправді вибору ніякого немає. Брудні передвиборні технології, відкритий підкуп виборців приводять до неіснуючого вибору. У такий спосіб ми нашою владою загнані в глухий кут», - сказав у ході акції житель Краснодона поет Олександр Сигида.

«Ті суми, які витрачаються на вибори – це КОСМОС у порівнянні з тим життям, що ведуть звичайні люди, так звані виборці, що найчастіше заощаджують на хлібі. А після виборів напевно буде обвал гривні й почнеться обвал економіки, знову буде криза. І комусь це вигідно, але ніяк не платникам подітків. Тому вибори — це чергове … <пі.пі.пі.> народу. Геть плутократію! Вся влада трудовому народу», - підтримав станівців житель Алчевська Олег Сомов.

«Голосуючи за ту чи іншу політичну силу ми беремо на себе відповідальність за їхні дії, ми розв'язуємо їм брудні руки й закриваємо очі на їхні злодіяння. Настав час зрозуміти, що жодна політична сила не здатна вивести країну із кризи. Тільки Культурна Революція, тільки повна Воля й народовладдя здатне змінити хід історії. Ми відкрито закликаємо не ходити на вибори й не бруднити руки об бюлетені. Україна повинна стати вільною й незалежною!» — говорить у своєму відкритому листі до всього трудового народу організатор акції Ярослав Минкін.

Всі учасники акції одержували в подарунок футболки з написами «Вибори народжують паразитів» і «Вибори є — вибору немає» і значки.

Акція естетичного протесту «Вибори є - вибору немає» стала логічним продовженням ряду перформансів, проведених ЛГ СТАН, серед яких анархічна акція «Літературний ПЕРЕВОРОТ», у ході якої був кинутий виклик закостенілим письменницьким союзам, авто-пробіг по Анархо-Махновії Донецьк-Запоріжжя-Гуляйполе й просторово-часовий перформанс «Дика подорож у серце української мрії» у рамках Другого всеукраїнського андеграундного фестивалю «День Незалежностi з Махном».

Найближчим часом дивіться фотозвіт про акцію.Bookmark and Share