КРЕМЕНЧУК розчарувався у партіях!


18 вересня була проведена прес-конференція про початок акції «Рік РОЗЧАРУВАНЬ» на якій організатори звернули увага представників міських засобів масової інформації на непричетність до неї жодної політичної сили. З усіх запрошених засобів масової інформації стали співорганізаторами акції газета «Телеграф», «Автограф», «Вісник Кременчука», «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

Для технічного здійснення цього заходу ініціаторами були виготовлені спеціальні скриньки для зданих партквитків та пояснювальних записок, які 19 вересня у присутності засобів масової інформації, які приєдналися до акції бути опечатані. По тому скриньки були розміщенні по офісам міських ЗМІ.

Так само відкрито, у присутності громадськості та ЗМІ, 25 вересня по закінченню акції скриньки були розпечатані та підведені підсумки.

Самий кульмінаційний момент акції – це підрахунок партійних квитків. Тож, за рік після виборів кременчужани розчарувалися у таких партіях як «Партія регіонів» та «Третя сила». Всього під час акції було зібрано 150 партійних білетів, з них 132 Партії регіонів та 18 партії «Третя сила».

Маємо надію, що за допомогою механізмів відкрито суспільства громадська думка буде почутою!

Bookmark and Share