Відбулася презентація "Урядового сайту для юних громадян" соціальне житло


На сторінках сайту діти та молодь зможуть отримати інформацію щодо структури та історії державної влади, детальніше дізнатися про роботу Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади в Україні. Відвідувачі зможуть взяти участь у пізнавальних іграх, скласти пазли з областей України, розфарбувати світове дерево у традиційно українських кольорах.

Уряд планує розвивати цей проект, і, залучивши школи, бібліотеки, громадські організації, сподівається зробити його одним з найпопулярніших дитячих Інтернет-ресурсів у країні. До ознайомлення з дитячою Інтернет-державою запрошуються учні, їхні батьки та вчителі.Соціальне житло буде у кожному регіоні України

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр України Володимир Рибак здійснює робочу поїздку до міста Чернігова.

У рамках поїздки Володимир Рибак ознайомився зі станом підготовки об’єктів комунальної інфраструктури міста до опалювального сезону 2007-2008 років та, зокрема, відвідав котельню по вул. 50 років ВЛКСМ, реконструкція якої завершується.

За словами Віце-прем’єр-міністра, цього року працівники житлово-комунальної галузі Чернігівщини суттєво покращили показники готовності галузі до роботи в осінньо-зимовий період. “На Чернігівщині підготовка до опалювального сезону проходить нормально”, – зазначив Володимир Рибак.

Так, на Чернігівщини до зими підготовано 8495 будинків, що складає 97,7% від плану, 740 шкіл (100%), 331 дитячий садочок (100%), 81 лікарню (91%); 1264 котельні (98,2%), 119 центральних теплових пунктів (93%); 39,5 км водопровідних мереж (97,3%), 25 насосних станцій (100%) тощо.

Після ознайомлення з ходом робіт щодо реконструкції котельні, Віце-прем’єр-міністр поспілкувався з журналістами центральних та регіональних ЗМІ. Їх, зокрема, особливо цікавило питання щодо “хрущівок”.

Відповідаючи на це запитання, Володимир Рибак, сказав, що, на сьогоднішній день, напрацьовані програми як знесення, так і реконструкції старих будинків: “Зараз проходить ревізія “хрущівок”, щоб визначити, які з них підлягають зносу, а яким із них термін експлуатації може бути продовжено за рахунок реконструкції (утеплення, заміни мереж і т.д.)”.

Окремо Віце-прем’єр-міністр зупинився на питанні будівництва соціального житла, наголосивши, що Уряд готує таку програму, а у окремих регіонах уже почали зводити фундаменти для будинків соціального житла.

Володимир Рибак зазначив, що соціальне житло буде у кожному регіоні, а також сказав наступне: “Я неодноразово наголошував і наголошую: місцевій владі необхідно резервувати землю під соціальне житло, а не поспішати її продавати, щоб потім викуповувати її у три-дорога, збільшуючи таким чином вартість житла...”

У ході подальшого спілкування з пресою, Віце-прем’єр-міністр відповів на інші питання щодо нового проекту Житлового кодексу України, тарифів, а також заборгованості підприємств комунальної теплоенергетики.Bookmark and Share