Резолюція Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”


Зокрема, ми звертаємося до усіх молодих людей активізувати діяльність всіх самоврядних форм роботи, від діяльності органів самоврядування до функціонування консультативно-дорадчих органів при місцевій та центральній владі!

Ми виставляємо свої вимоги до Верховної Ради України наступного скликання:

- вимагаємо від усіх політичних сил, що подолають 3% бар’єр неухильного дотримання свої передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що були дані з розрахунку отримати 30 вересня 2007 року підтримку молодих виборців!

- вимагаємо, щоб у наступному парламенті, незалежно від його партійного складу, комітет з питань молодіжної політики очолила молода особа, предтсавник молодіжного громадського середовища!

- вимагаємо від парламенту VI скликання до кінця 2008-го року законодавчо врегулювати діяльність органів студенстського самоврядування прийнявши зміни до Закону України „Про вищу освіту” та окремий Закон „Про студенстьке самоврядування”;

- вимагаємо реформування системи реалізації державної молодіжної політики та залучення до її втілення молодіжного громадського руху!

Ми проголошуємо свої серйозній наміри домогтися від партій та блоків, що сформують наступний парламент виконання всіх виголошених обіцянок перед молоддю і для цього вже зараз ініціюєм створення громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!”, що стартує офіційно з проголошенням даної резолюції, та яка передбачатиме моніторигові, контролюючі та мобілізаційні функції.

Кожна організація, орган самоврядування, молодий активіст може долучитися до кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА” шляхом підписання резолюції!

Учасники форуму,
27 вересня 2007 року
м.Київ

Bookmark and Share