МОЛОДІЖНА ВАРТА: із результатами досліджень кампанії ознайомились учасники міжнародної молодіжної конференції


Сьогодні в Ірпіні продовжила свою роботу кількаденна міжнародна молодіжна конференція на тему “Роль молоді у політичних процесах в Україні та Європі”. Захід організований „Українською студентською спілкою”, Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Київською міською адміністрацією.
Відкрив конференцію, учасниками якої стали лідери громадських, молодіжних організацій, органів студентського самоврядування та іноземні гості, виступ голови УСС Станіслава Куценка. Згодом слово мали представники молодіжних структур, що співпрацюють з політичними силами: голова „Батьківщини Молодої” Євген Суслов, заступник голови Молодіжного союзу „Наша Україна” Олексій Гриценко та радник міністра освіти і науки зі студентських питань Дмитро Кулібаба.
Другий блок конференції склали виступи Олександра Гінгізова та Олександра Солонтая, які охарактеризували участь молоді у позачергових виборах до Верховної Ради. Зокрема, на основі матеріалів, розроблених громадянською кампанією „Молодіжна варта”, з якими мали змогу ознайомитися усі учасники конференції, голова ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”, депутат Закарпатської обласної ради Олександр Солонтай коротко охарактеризував зміст передвиборчих списків політичних сил, що балотуються до парламенту VI скликання. У свою чергу Олександр Гінгізов, депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської міської ФРІ, дав характеристику змісту передвиборчих програм українських партій та блоків щодо відображення у них інтересів молоді. Також учасникам конференції повідомили про підсумок Форуму молоді України „Молодіжна варта”, і зокрема, закликали підтримати ідею, щоб у наступній Верховній Раді головою комітету з питань молодіжної політики стала молода людина, представник громадського молодіжного середовища. Учасники конференції та гості від політичних сил схвально поставилися до цієї ідеї.

Bookmark and Share