МОЛОДІЖНА ВАРТА: Потужні молодіжні організації проконтролюють наступний парламент


Вимагати від політичних партій та блоків неухильного дотримання передвиборчих програм, а також тиснути на них (у тому числі акціями прямої дії) у випадку відхилення від обіцянок, що були дані виборця у ході цієї виборчої кампанії, - такий основний підсумок форуму, що був проведений молодіжними організаціями та органами студентського самоврядування у Києві напередодні виборів.

Форум, що зібрав десятки представників найрізноманітніших організацій, став останнім заходом у столиці в рамках моніторингової кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА», яка стартувала одночасно з початком виборчого процесу. В її рамках було повністю вивчено весь «молодіжний аспект» цих позачергових виборів до ВРУ.

Ідею щодо продовження роботи та переходу, за потреби, до рішучих акцій підтримали керівники найбільших позапартійних молодіжних об'єднань та органів студентського самоврядування. Зокрема, було оголошено про продовження з 1 жовтня кампанії у новому форматі.

Учасниками кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!», - а саме так буде називатися поствиборча коаліція, - стали такі відомі і потужні організації як «Демократичний Альянс» (ДемАльянс), «Студентська Республіка» (Студреспубліка), «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ), «Українська Студентська Спілка» (УСС), «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК), «Спілка Української Молоді в Україні» (СУМ в Україні), «Європейська молодь України», «Дебатна Академія», а також об'єднання органів студентського самоврядування «Студентська Рада Києва» (СРК), Клуб молодих дипломатів України, "Ліга політологів-міжнародників "Дипкорпус", Альянс молодих політологів, політтехнологів та політиків України, Євроклуб Київського гуманітарного інституту, „Воля”.

Керівники молодіжних організацій зазначають, що ними було здійснено повний аналіз не тільки змісту передвиборчих списків щодо наявності там молодих людей, але й передвиборчих програм як тих, що були здані у ЦВК, так і всіх передвиборчих обіцянок, що були дані молоді України у ході виборчого змагання. „У випадку недотримання політичними силами своїх обіцянок перед студентством та молоддю наші дії будуть рішучими! Якщо партії будуть дотримуватися обіцянок, то ми готові здійснювати консультативну допомогу і організовувати процес обговорення, але у протилежному випадку ми застосуємо весь арсенал наших знань та енергії, змушуючи партії та блоки виконати те, що було обіцяно,” – наголошують організатори форуму!

Читайте також повний текст резолюції:
Резолюція Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”

Ми, учасники Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”, що зібралися за кілька днів до завершення позачергових виборів до Верховної Ради України, звертаємося до молоді України та Верховної Ради VI скликання.

Зокрема, ми звертаємося до усіх молодих людей активізувати діяльність усіх самоврядних форм роботи, від роботи органів самоврядування до функціонування консультативно-дорадчих органів при місцевій та центральній владі!

Ми виставляємо свої вимоги до Верховної Ради України наступного скликання:

-вимагаємо від усіх політичних сил, що подолають 3% бар’єр неухильного дотримання свої передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що були дані з розрахунку отримати 30 вересня 2007 року підтримку молодих виборців!

-вимагаємо, щоб у наступному парламенті, незалежно від його партійного складу, комітет з питань молодіжної політики очолила молода особа, представник молодіжного громадського середовища!

-вимагаємо від парламенту VI скликання до кінця 2008-го року законодавчо врегулювати діяльність органів студентського самоврядування, прийнявши зміни до Закону України „Про вищу освіту” та окремий Закон „Про студентське самоврядування”;

- вимагаємо реформування системи реалізації державної молодіжної політики та залучення до її втілення молодіжного громадського руху!

Ми проголошуємо свої серйозній наміри домогтися від партій та блоків, що сформують наступний парламент виконання усіх виголошених обіцянок перед молоддю, і для цього вже зараз ініціюємо створення громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”, що офіційно стартує разом із проголошенням даної резолюції, та буде передбачатиме моніторингові, контролюючі та мобілізаційні функції.

Кожна організація, орган самоврядування, молодий активіст може долучитися до кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА” шляхом підписання резолюції!

Учасники форуму,
всього 70 чол.
27 вересня 2007 року
м.КиївBookmark and Share