Голова Кіровоградської обласної організації СМПУ взяв участь у розгортанні національного прапору


За задумом організаторів акції, Молодіжного Союзу «Наша Україна» та Молодого Народного Руху, розгортання найбільшого в Україні державного прапору (розміром 35 на 40 метрів) має символізувати величезну любов молоді до своєї Батьківщини та нагадати політикам про консолідуючу силу національних символів.

Під час заходу Дмитро Сінченко мав зустріч із кандидатом у народні депутати, головою Молодого Народного Руху Іваном Крулько, головою Молодіжного Союзу «Наша Україна» Степеном Барною та головю Донецького Молодіжного Союзу «Наша Україна» й Донецької обласної організації Молодого Народного Руху Андрієм Фіщуком. Представники молодіжного активу обговорили загальнодержавне політичне становище в Україні, подальші плани діяльності їхніх організацій, а також участь МНР у програмі «Картка Євро < 26».

На думку Дмитра Сінченка, захід сприяє вихованню патріотизму, єднанню України, він є неординарним та унікальним. «Побачити такий великий прапор у нашому місті випадає не кожен день. Це дуже видовищно. Особисто мені ця картина справді нагадала пшеничне поле й воду. А той факт, що акція розпочалась у Донецьку, де було виготовлено прапор, і рухається різними містами України, свідчить про те, що любов до України скрізь єдина, і протиріч у цьому між нами бути не повинно».Bookmark and Share