Херсонська обласна організація СМПУ провела семінар-тренінг


Ведучим семінару був голова Херсонської обласної організації СМПУ Віталій Гапонов, який в рамках заходу мав і свій виступ.

Також виступи мали член оргкомітету зі створення молодіжної міської ради депутат V скликання міськради міста Херсон Наталія Матковська, заступник начальника міського управління з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Гречишкін, член правління Херсонської обласної організації Спілки молодих політологів Євген Шерман.

Участь у семінарі взяли заступники ректорів з навчально-виховної роботи та представники студентського активу усіх вищих навчальних закладів міста Херсон.

У рамках заходу також молодіжна громадська організація «Нова генерація» презентувала учасникам результати роботи свого медіа клубу. Після цього відбулось обговорення особливостей впровадження моделі молодіжного муніципального самоуправління у вищих навчальних закладах міста Херсон та в цілому в цьому місті.

Представники студентського активу Херсону висловили пропозицію щодо створення студентського радіо, яка знайшла підтримку серед присутніх. Зокрема, відбулося обговорення конкретних заходів, спрямованих на впровадження цієї ідеї в життя.

Коментуючи події, Євген Шерман наголосив на тому, що «Захід у цілому пройшов на високому рівні, організаторам вдалось залучити до дискусії представників усіх вищих навчальних закладів міста Херсон. Дуже приємно те, що ті, хто зібрався, були налаштовані на конструктивну роботу та подальшу співпрацю. Тому є всі підстави говорити про те, що впровадження моделі муніципального місцевого самоврядування в Херсоні має значні перспективи»

Bookmark and Share