Євгенія Малих розповіла про другий етап "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" у радіоефірі


У прямому ефірі радіостанції „Майдан” координатор Студентської ради Києва Євгенія Малих, розповіла про підсумки громадянської кампанії „Молодіжна варта”, учасником якої є і СРК. Зокрема повідомила про те, які обіцянки були дані молоді, і у першу чергу студентству, українськими політичними силами у передвиборчий період.
Також Євгенія наголосила на тому, що є прихильником співіснування контрактної та бюджетної форм навчання, проте вважає, що кількість бюджетних місць повинна зрости. „Основною проблемою бюджетної форми навчання є те, що стипендія на сьогоднішній день не становить і половини від прожиткового мінімуму”, - заявила Євгенія Малих.
Насамкінець Євгенія розповіла про старт другого етапу „Молодіжної варти” – „Молодь за вами спостерігає”, який розпочався після виборів та передбачатиме моніторингові, контролюючі та мобілізаційні (у разі необхідності) дії з боку громадських організацій. Таким чином „Молодіжна варта” візьме на себе функції контролю за виконанням обіцянок перед молодими виборцями, які були дані українські політичними силами, що пройшли до парламенту VI скликання.Bookmark and Share