Інформаційно-пошукова база міжнародних стипендіальних програм вже працює


Якщо Ви мрієте навчатись у провідних університетах світу, застосовувати вже здобуті знання на практиці та знайомитися з передовим світовим досвідом у сфері Вашої діяльності - заходьте на www.fmlu.org/osvita.

У цій базі розміщено інформацію про міжнародні стипендіальні програми, гранти, стажування тощо. Наразі до Вашої уваги 40 програм із 65 спеціальностей у 15 країнах світу, але цей перелік поповнюється нами щодня.

Провідні університети світу, знані світові компанії, парламенти держав і міжнародні організації чекають на Вас! Навчання й стажування за кордоном - можливість ознайомитися з передовим світовим досвідом та використати його на благо України!

Зі свого боку, будемо дуже вдячні за розповсюдження цієї інформації серед своїх друзів та колег, а також за всі коментарі, зауваження, пропозиції та інформаціїю щодо інших освітніх можливостей для українців за кордоном!

З будь-яких питань стосовно інформаційно-пошукової бази міжнародних стипендіальних програм звертайтесь до Олени Овчиннікової, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток» за тел/факс: +380 (44) 230 97 60 (61) або e-mail: osvita@fmlu.org.

З повагою,
Команда ФМЛУ


Bookmark and Share