День яйця


Традицію започаткували кіровоградські журналісти ще в 2005 році. Цього року організацію святкування взяли на себе молодіжні організації "Молодий Народний Рух" та "Батьківщина молода".
Конкурси з призами на прицільне метання яєць, на дальність, на артистичне падіння від удару яйцем захопили гостей нинішнього свята. На традиційне метання по мішені вишикувалась довжелезна черга бажаючих, чого не скажеш про найекстремальніший конкурс, який організатори припасли на фінал - "Яєчний пейнтбол". Сміливців взяти участь в перестрілці виявилось лише двоє, однак видовище було найцікавішим!
Як зазначив голова КОО Молодого Руху Дмитро Сінченко: "Захід, як і передбачалось, став традиційним. Цього року святкування, на жаль, відбулось без його засновників - журналістів газети "Украина-центр", однак ми все ж вирішили не переривати традицію і все одно його провести! Провести не під прапорами своїх політичних сил-блоків - а під прапорами своїх громадських організацій, чим не порушили аполітичності і незаанґажованості заходу. Слава курям! Слава яйцям!!!"

Прес-служба КОО "Молодого Народного Руху"
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-15-08
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ruBookmark and Share