6-7 жовтня на Контрактовій площі у Києві проходитиме благодійна акція “Квітка життя”


Кожному, хто приєднається до акції, дарують “квітку життя” – наклейку у вигляді стилізованої квітки зі смайликом, яка символізує, що людина стала благодійником. Усі зібрані під час акції кошти будуть використані для придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень, яке допоможе знизити рівень дитячої смертності в Україні.
Акція стартувала у середині вересня, коли на території мікрорайону Виноградар відбувся концерт дитячих колективів. Наступної неділі концерт пройшов на території київського гідропарку. Тепер акція відбувається на Контрактовій площі. Заходи благодійної акції триватимуть до кінця жовтня і пройдуть у кількох районах Києва.
Акція є складовою частиною благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”, метою якої є зниження рівня дитячої смертності в Україні. За цією програмою у серпні було закуплено першу партію медичного обладнання на суму понад 100 тис. грн. Програма проходить за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту. Партнерами проведення акції виступають НАДРА БАНК і Група компаній “Фокстрот”.

Всеукраїнський благодійний фонд „Дитячий світ”
04053, м.Київ, вул.Артема, 15
тел./факс: (044) 481-09-49, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net
р/р 26005004310001 у філії ВАТ КБ «Надра» Київського регіонального управління, МФО 320564, код ЄДРПОУ 34003486
_________________________________________________
Контакти: Сергій Летенко, тел. 097 517 78 70
Bookmark and Share