ЩОРІЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ СЕРЕДНЬООСВІТНІХ ШКІЛ


Конкурс має сприяти поширенню інформованості і розуміння щодо процесів поступової інтеграції України до європейських і євроатлантичних структур співробітництва і безпеки, зацікавленості молоді цією проблематикою

Конкурс в Україні започатковано в 2006 році Асоціацією керівників шкіл України, Громадською Лігою Україна - НАТО за підтримки МЗС України та Посольства РП в Україні спільно з Центральним Осередком Удосконалення вчителів Міністерства освіти РП у Варшаві, Малопольським Європейським Форумом м. Кракова за сприяння зацікавлених державних установ, громадських організацій і партнерів обох країн. Переможці шкільного, регіональних та Всеукраїнського етапів, які відбулися в школах, на базі 12 регіонів та Києві вже мали змогу за підтримки польської місії в НАТО відвідати разом з польськими переможцями штаб-квартиру НАТО в Брюсселі. Як засвідчили результати першого конкурсу, який відбувся, завдяки зусиллям громадських організацій і підтримці польських партнерів, зацікавленість в його щорічному проведенні, зокрема, за участі представників і інших країн є і зростає. В 2007 році Конкурс відбувається за підтримки Посольства Республіки Польща та Посольства Словацької Республіки і є логічним продовженням Міжнародного конкурсу "Аліанте", який вже набув визнання в Україні і відбувається щорічно з березня по серпень на базі військових закладів МО України.

За попереднім досвідом Конкурс - 2007 проводиться в 3 етапи: 1-ий- Шкільний, в цьому році відбудеться з 12 по 25 жовтня; 2-ий - Регіональний, який відбудеться одночасно на базі визначених Оргкомітетом навчальних закладів 27 жовтня та Всеукраїнський, який відбудеться 28 листопада в Київському будинку вчителя, за участі співорганізаторів та учнів з польських шкіл. Запрошуємо до участі, також представників інших країн. Урочисте відкриття Конкурсу за участі представників зацікавлених державних установ та партнерів в регіонах відбудеться 11 жовтня 2007 року о 14.00 годині у Великій вітальні Київському будинку вчителя, за адресою вул. Володимирська 57.

Враховуючи актуальність мети і змісту, міжнародний формат та успішний досвід першого Конкурсу в Україні просимо розглянути можливість інформаційної підтримки і участі представників Посольства в заходах Конкурсу (зокрема, 27 жовтня в регіонах) та в складі журі, а також сприяння заохоченню переможців Конкурсу.
Будемо вдячні за підтвердження можливості Вашої участі за тел: 4892538; 2364225 або e-mail acu2003@ukr.net

Контакти і додаткова інформація: 01135 м. Київ, проспект Перемоги, 7-а, школа № 41, Конкурс "Безпечна Україна" http://aru.civicua.org; www.usha.org.ua; Olena_Onatc@inet.ua; acu2003@ukr.net; тел/факс: 4892538; 2364225,

Олена Онаць
Президент Асоціації керівників шкіл України
Олег Кокошинський
Заступник голови Громадської Ліги Україна - НАТО, Голова Оргкомітету

Громадська ліга Україна-НАТО
Тел.: 38.044. 4892538
Факс.: 38.0444892538
Acu2003@ukr.net

Джерело:
Світлана Кот
svk@nceai.gov.ua


Bookmark and Share