50 активістів студентського самоврядування готові до роботи


Школа Студентського Самоврядування - довгостроковий проект, який проводиться за двома форматами. Раз на місяць проходить одноденний тренінг для керівників підрозділів органів студентського самоврядування з метою підвищення ефективності роботи саме їх підрозділу. А для активістів студентського самоврядування 2 рази на рік проводиться триденний комплексний тренінг, на якому торкаються різних аспектів студентського самоврядування.

Тематика тренінгів досить різноманітна. Цього року 50 учасників школи пройшли тренінги з: фандрайзінгу, планування, лідерства. Саме ці студенти незабаром очолять органи студентського самоврядування своїх закладів і зможуть якісно будувати роботу. Завдяки Школі студенти не лише отримують теоретичні знання, а й одразу ж застосовують їх на практиці.

Викладачами Школи студентського самоврядування є найкращі практики та тренери міста Києва.
Прочитати лекцію, присвячену питанню впливу студентів на молодіжну політику держави, приїхав Олександр Солонтай – голова Фундації Регіональних Ініціатив, один із організаторів громадянської кампанії «Молодіжна Варта».

На Школу Студентського Самоврядування також були запрошені представники ESIB (Європейського союзу студентських організацій). Спеціально для них була організована презентація, метою якої є показати ефективність командної роботи Вищих навчальних закладів Києва і необхідність створення студентських об’єднань для покращення якості роботи кожного із них.

До школи також завітали Голови Студентських рад, які відправили студентів на навчання. Для них Школа є суттєвою допомогою у навчанні молодих кадрів, адже вона дає змогу розвивати потенціал молодого активіста. Саме тому більшість учасників Школи є студентами 1 та 2 курсів, які бажають розбудовувати студентське самоврядування свого ВНЗ, посилювати роль студентів на освітній процес, захищати права та інтереси кожного студента і тепер, завдяки Школі Студентського Самоврядування, знають як правильно це робити.
Bookmark and Share