У благодійній акції “Квітка життя” 6-7 жовтня на Контрактовій площі у Києві взяли участь понад 5 тисяч киян


На зібрані під час акції кошти буде придбане медичне обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень, яке допоможе знизити рівень дитячої смертності. Партнерами проведення акції виступили НАДРА БАНК і Група компаній “Фокстрот”.

Акція стартувала у середині вересня, коли на території мікрорайону Виноградар у Києві відбувся концерт дитячих колективів. Наступної неділі концерт пройшов на території київського гідропарку. Тепер акція відбулася на Контрактовій площі. Наступний захід благодійної акції відбудеться 20-21 жовтня, а вже 30 жовтня на зібрані кошти буде закуплене медичне обладнання для реанімаційних відділень двох обласних дитячих лікарень.

Акція є складовою частиною благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”, метою якої є зниження рівня дитячої смертності в Україні. За цією програмою у серпні було закуплено першу партію медичного обладнання на суму понад 100 тис. грн., яке для свого реанімаційного відділення отримала Дніпропетровська обласна дитяча лікарня. До кінця 2008 року за програмою планується придбати необхідне медичне обладнання для реанімаційних відділень усіх обласних дитячих лікарень України. Ініціаторами програми виступили Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ” і НАДРА БАНК. Програма проходить за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.

Всеукраїнський благодійний фонд „Дитячий світ”
04053, м.Київ, вул.Артема, 15
тел./факс: (044) 481-09-49, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net
р/р 26005004310001 у філії ВАТ КБ «Надра» Київського регіонального управління, МФО 320564, код ЄДРПОУ 34003486

Контакти: Сергій Летенко, тел. 097 517 78 70


Bookmark and Share