„ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДІМ” ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДОНЕЦЬКІЙ МОЛОДІ


За 9-місячний період перебування в Румунії волонтери з Донецької області разом з своїми колегами з ще 20 країн ЄС пройдуть навчання як молодіжні працівники європейського рівня під час 2-місяного інтенсивного тренінгу та 2 навчальних візитів до Франції та Данії. Також вони матимуть змогу відпрацювати надбані знання на практиці під час проходження стажування в румунських громадських організаціях та розробці сумісних проектів з волонтерами ЄС. Після закінчення програми вони повернуться в свої громадські організації для реалізації розроблених проектів.

Проект є дуже важливим для громадських організацій України, бо подібні багатосторонні відносини, безумовно, сприятимуть пропагуванню європейських цінностей та посиленню сталого розвитку громадського сектору нашої країни.

Зараз ДГО „Альянс” продовжує роботу в напрямку європейського розвитку та створення Європейського центру волонтеріату, що працюватиме на території всієї України. Наразі ми готуємо волонтерів для стажування в Німеччині. Осіб, зацікавлених в будь-яких формах співпраці з нами, просимо звертатись за електронною адресою way_to_europe@mail.ru.

пр. Миру 8, оф. 406
Донецьк 83015
тел. +38 062 338-4083
факс +38 062 381-3600
Bookmark and Share