МАЙДАН: Міністр Юрій Павленко досі не підтвердив свою освіту в Університеті Північного Лондону


Міністр Юрій Павленко не підтвердив свою освіту в Університеті Північного Лондону. Сумніви щодо отримання міністром диплому або ступеня в цьому університетові були висловлені в статті, розміщеній на Майдані (http://maidan.org.ua/static/mai/1113846469.html).

Вебсайт Кабінету Міністрів містить офіційну біографію міністра Павленка, де вказується, що у 1998 році він закінчив "Університет Північного Лондону, спеціаліст державного управління".

Вебсайт Міністрества у справах молоді та спорту на сторінці офіційної біографії міністра вже не містить посилання на його нібито навчання в Університеті Північного Лондону. Інформація про освіту в даному університеті була видалена з сайту міністерства пару тижнів тому.

Законодавство Великобританії не дозволяє вільно перевірити факт освіти міністра Павленка, з огляду на збереження приватних даних випускників університету, що тепер зветься Лондонським Метропольним Університетом.

Лондонський Метропольний Університет не надає жодних дипломів "спеціаліст державного управління".

У 1990-х роках, деякі студенти Академії державного управління при Президентові України, випускником якої є міністр Павлено, відвідували Великобританію для стажування (відвідини місцевої фондової біржі, зустрічі з представниками місцевого бізнесу, відвідували той же університет і т.п.), але такі стажування не були елементом навчання для отримання диплому або ступеня в Університеті Північного Лондону.

Андрій Ігнатов: ПроФФесура

Біографічна інформація щодо Юрія Павленка - може містити неправдиву інформацію щодо академічних досягнень. Підстави для сумнівів у отриманні ступеня або диплому Університету Північного Лондона (нині Лондонського Метропольного Університету) є. Так, Урядовий портал містить такі біографічні дані мінстра Павленка(http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=11386831&cat_id=...):

"Освіта вища, у 1997 р. закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, історичний факультет, історик, викладач історії, у 1999 р. - Українську академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління, у 1998 р. - Університет Північного Лондону, спеціаліст державного управління."

Університет Північного Лондону не надає ані дипломів, ані ступенів "спеціаліст державного управління".

Співробітник однієї західної компанії каже, що "рівень знань англійської мови Юрія Павленка не дозволив би йому закінчити британський університет."

...
Залишається загадкою, чому Кабінет Міністрів і секретаріат Президента не перевірили факти, подані у біографіях міністрів і не виправили їх хоча б на урядовій сторінці в Інтернеті. Адже "маленька брехня" (чи "велика брехня"?) б"є по іміджу як Уряду Народної Довіри, так і іміджу України серед цивілізованих країн світу.

...
Контакти:
The Graduation and Conferments Office,
London Metropolitan University (North Office)
+ 44 20 713 32 034
Employee Verification Office,
Harvard University
+1 617 495 2404
www.maidan.org.ua

Bookmark and Share